PL EN

Sponsoring

Realizując konkretne projekty sponsoringowe kierujemy się wartościami towarzyszącymi nam w codziennej pracy: odpowiedzialność, ambicje, rozwój, ludzie, współpraca, energia i niezawodność
Działalność sponsoringowa Anwim S.A., właściciela sieci stacji paliw MOYA, realizowana jest zgodnie z przyjętymi kierunkami sponsoringu określonymi w planie marketingowym.

Przez działalność sponsoringową rozumiemy transparentne działania, które zmierzają do uzyskania obopólnych korzyści przez sponsora (czyli Anwim S A.) oraz podmiot sponsorowany. Współpraca z podmiotem sponsorowanym każdorazowo jest oparta o umowę lub zamówienie sponsoringowe, szczegółowo precyzujące zakres współdziałania w ramach sponsorowanego przedsięwzięcia oraz wszystkie prawa i obowiązki stron.
Podmiot sponsorowany w zamian za realizację ustalonych świadczeń promocyjnych lub reklamowych na rzecz marki MOYA (których celem jest kreowanie pozytywnego wizerunku sieci stacji paliw MOYA, pozycjonowanie i prezentowanie logotypu MOYA lub innych znaków towarowych, zwiększanie prestiżu oraz wartości marki Sponsora), otrzymuje wsparcie finansowe, przeznaczone na pokrycie kosztów całości lub określonego zakresu prac związanych z organizacją i realizacją sponsorowanego projektu.

Dokumenty do ubiegania się o sponsoring

Data publikacji
Nazwa pliku
1.10.2021 r.
Wniosek o sponsoring sportowy
1.10.2021 r.
Wniosek o sponsoring wydarzenia lub projektu
1.10.2021 r.
Raport z przebiegu sponsoringu

Wspierane przez nas działania

E.Leclerc MOYA Radomka Radom

Sieć stacji paliw MOYA jest sponsorem tytularnym klubu siatkarskiego kobiet Radomka Radom. Z dumą wspieramy ten odnoszący sukcesy, prężnie rozwijający się zespół z ambicjami na coraz lepsze wyniki sportowe.

Park rozrywki ENERGYLANDIA

W ramach współpracy sieć stacji paliw MOYA ma na terenie parku specjalną strefę MOYA Formuła. Jej główną atrakcją jest Roller Coaster MOYA Formuła, oprócz tego goście strefy mogą skorzystać z klasycznego autodromu oraz planetarium.

Akademia Piłkarska VICTORIA

Dzięki współpracy z Moja Fundacja w Jeleniej Górze tworzymy szanse dla każdego dziecka na przygodę z piłką nożną niezależnie od możliwości finansowych, sytuacji rodzinnej i miejsca zamieszkania.

Dominika Baćmaga

Dominika Baćmaga jest mistrzynią Polski i młodzieżową mistrzynią Europy w sztafecie 4x400 metrów. Niespełna 26-letniej zawodniczce udało się wywalczyć minimum olimpijskie i pojechać na igrzyska w Tokio.

MOYA Racing Team

Amatorska drużyna kolarska na czele której stoi kierowca cysterny Anwim S.A. Robert Rusek. Każdy start reprezentantów MOYA Racing Team to kolejny sukces!

Jędrzej Żuralski

Nasz reprezentant w sportach motorowych, wielokrotnie stawał na podium w zawodach Supermoto, a marka MOYA wspiera go, bo wierzymy, że wiele razy jeszcze puchar trafi w jego ręce!
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.